Forumul DarkShines
Nu ai cont? Inregistreaza-te aici.
Inregistrandu-te ai acces la toate sectiunile forumului si poti sa beneficiezi de un grad mai mare pe masura posturilor facute.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Forumul DarkShines
Nu ai cont? Inregistreaza-te aici.
Inregistrandu-te ai acces la toate sectiunile forumului si poti sa beneficiezi de un grad mai mare pe masura posturilor facute.
Forumul DarkShines
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Inactivitatea pe forum Empty Inactivitatea pe forum Vin Ian 28, 2011 12:03 am1

bLoo

bLoo

Banat
Am vazut ca pe forum nu mai intra chiar nimeni de fiecare data cand intru scrie asa: Utilizatori conectati bLoo.Chiar si cu concursul acela vad ca nu s-a inscris nimeni si decat sa vad ca postez dar tot aceleasi persoane raspund mai bine lipsa.Am mai sesizat ca avem cativa utilizatori care nu prea dau pe aici adica sunt inregistrati asa pentru a mai face un utilizator.Pe mes mi-ai spus Alower ca vei popula acest forum prin bani pana acum vad ca nu ai facut nimic si cred ca vei spune ca sunt nesimtit dar nu sunt daca vrei sa il populezi te voi ajuta si eu cu o suma dar sa vad ca acest forum creste nu ca altele care stau 3 zile si dupaia PA PA. Deci cam asta am sesizat eu pana acum din pacate bineinteles.Sper ca lucrurile se vor schimba in bine

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

  •  

 

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente