Forumul DarkShines
Nu ai cont? Inregistreaza-te aici.
Inregistrandu-te ai acces la toate sectiunile forumului si poti sa beneficiezi de un grad mai mare pe masura posturilor facute.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Forumul DarkShines
Nu ai cont? Inregistreaza-te aici.
Inregistrandu-te ai acces la toate sectiunile forumului si poti sa beneficiezi de un grad mai mare pe masura posturilor facute.
Forumul DarkShines
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Care e cel mai bun windows ?? Empty Care e cel mai bun windows ?? Mar Ian 25, 2011 10:41 am1

Alower

Alower

Administrator
Care e cel mai bun windows ??

Care e cel mai bun windows ?? Empty Re: Care e cel mai bun windows ?? Mar Ian 25, 2011 11:41 am2

speeder

speeder

MEMBRU
Windows 7 Ultimate...

Care e cel mai bun windows ?? Empty Re: Care e cel mai bun windows ?? Mar Ian 25, 2011 12:03 pm3

Alower

Alower

Administrator
Un link ceva ??

Care e cel mai bun windows ?? Empty Re: Care e cel mai bun windows ?? Mar Ian 25, 2011 7:07 pm4

bLoo

bLoo

Banat
Windows 7 ultimate il am si eu til recomand cu caldura are mult chestii interesante Very Happy

Care e cel mai bun windows ?? Empty Re: Care e cel mai bun windows ?? Mar Ian 25, 2011 7:15 pm5

ToXiC

ToXiC

Moderator
Eu unu folosesc Windows XP Professional SP2 si n-am nicio treaba

Care e cel mai bun windows ?? Empty Re: Care e cel mai bun windows ?? Vin Feb 04, 2011 12:07 am6


Gang_Mike

MEMBRU
Windows 7 Ultimate... Are mici defectiuni dar e bun. VISTA e o mare porcarie.


Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

  •  

 

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente